Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

У Харкові чоловік виготовляє ексклюзивні речі з брухту


Поки що це звичайний будильник. Утім уже незабаром Дмитро перетворить його на справжній витвір мистецтва. Адже саме шестерені є обов’язковим елементом його творінь. Унікальні маски, окуляри, блокноти, скриньки та навіть пістолети Дмитро створює у звичайному харківському гаражі з брухту. Деталі чоловік шукає на барахолках, щось приносять знайомі.

Харківський майстер не приховує: колись працював на ринку, утім потім вирішив змінити життя, кинув звичну роботу і взявся за творчість. Зараз про Дмитра знають навіть на інших континентах. Маски українця люблять учасники американського фестивалю «BurningMan». Там збираються десятки тисяч фанатів фільму «Божевільний Макс». Роботи харків’янина яскраво ілюструють картини з кіно. Першу свою роботу Дмитро продав за 300 гривень, найдорожчу та поки найбільшу – вже за понад тисячу доларів. Маска на півтора метри прикрасила інтер’єр польського клубу.

Сюрреалістичний хендмейд Дмитра використовують навіть у кліпах, мюзиклах та промо для мистецьких акцій, але мріє харківський майстер, щоб його маски стали частиною великого фільму.


Джерело статті: “http://pravdatut.ua/news/u-harkovi-cholovik-vygotovlyaye-eksklyuzyvni-rech-z-bruhtu”