Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

’’Мені не вистачає повноважень!’’ Гройсман звернувся до Верховної Ради

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман у Верховній Раді заявив, що внесе пропозицію щодо розширення повноважень глави Кабміну.

Про це він сказав 9 листопада під час години запитань до уряду на засіданні парламенту.

"Мені, як прем’єр-міністру, і уряду не вистачає повноважень. Тому тимчасово, можливо, розгляньте таку можливість. Я внесу пропозиції до закону про Кабінет міністрів України про посилення повноважень прем’єр-міністра", — зазначив Гройсман.

За його словами, якщо Верховна Рада підтримає рішення про розширення повноважень, то протягом трьох місяців він наведе в країні "реальний лад".

Володимир Гройсман

Володимир Гройсман

Перед цим до нього звернувся лідер фракції "Радикальна партія" Олег Ляшко, який заявив, що після президентських виборів внесе зміни до Конституції, щоб ліквідувати посаду прем’єра, бо він все одно нібито ні за що не відповідає.

За його словами, незважаючи на обіцянки глави Кабміну, багато міст і сіл досі залишаються без тепла.

Новини
‘’Щодня бардак’’: Гройсман озвучив проблеми великої приватизації

Гройсман на це йому відповів, що він не зобов’язаний ходити по квартирах і випускати повітря з батарей, а за тепло на місцях відповідає місцева влада.

При цьому він наголосив, що зараз для наведення ладу в країні, як того вимагає Ляшко, прем’єру навпаки треба більше повноважень.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Гройсман заявляв, що в Україні немає жодних проблем з опалювальним сезоном, а підвищити тарифи на газ необхідно було через загрозу дефолту в країні.Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/meni-ne-vistachae-povnovazhen-grojsman-zvernuvsya-do-verhovnoi-radi.htm”