Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Єврокомісія і Програма розвитку ООН виділили €50 млн на підтримку Донбасу

Від Єврокомісії угоду підписав єврокомісар із питань політики сусідства та переговорів про розширення Йоганнес Ган

Єврокомісар із питань політики сусідства та переговорів про розширення Йоганнес Ган та координатор системи ООН, постійний представник Програми розвитку ООН в Україні Оснат Лубрані підписали угоду про Програму допомоги сходу України на суму €50 млн. Документ було підписано 9 листопада в Києві, повідомляє "Укрінформ".

"Сьогодні мені надзвичайно приємно бути тут і підписати документ від імені Європейського союзу щодо надання допомоги людям із зони конфлікту. Це 50-мільйонна програма на відновлення сходу України", – заявив Ган.

Він додав, що програма передбачає підтримку інфраструктури Донбасу, а також переміщених університетів, малого бізнесу, внутрішньо переміщених осіб тощо.

Збройний конфлікт у Донецькій і Луганській областях між українською армією та проросійськими бойовиками почався у квітні 2014 року. Із цього часу урядові сили проводили на Донбасі антитерористичну операцію. 30 квітня 2018 року АТО офіційно завершили, замість неї почали операцію Об’єднаних сил.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/war/-jevrokomisija-ta-programa-rozvitku-oon-vidilili-50-mln-na-pidtrimku-donbasu-492157.html”