Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

У Варшаві радикали готують провокації під "українськими прапорами" - посольство

У Варшаві проведуть марш націоналістів (архівне фото)

Посольство України у Польщі заявило, що польські радикальні сили мають намір вчинити провокації під виглядом "українських націоналістів" під час заходів з нагоди 100-річчя відновлення незалежності Польщі у Варшаві 11 листопада.

"За наявною оперативною інформацією, 11 листопада у Варшаві деякі польські радикальні середовища мають намір вчинити провокації, у тому числі під виглядом так званих українських націоналістів", — йдеться у повідомленні посольства у Facebook.

Українські дипломати закликали громадян України — жителів та гостей столиці Польщі — у цей день виявляти особливу пильність і обережність, особливо у центрі Варшави та поблизу Національного стадіону.

Нагадаймо, що суд Варшави скасував заборону на проведення маршу націоналістів і правих радикалів в день 100-річчя незалежності Польщі.

У 2017 році в ході маршу в День незалежності на вулиці міста вийшли десятки тисяч націоналістів, багато з яких вигукували расистські гасла і принесли з собою провокаційні транспаранти. Всього в ході тоді взяли участь майже 60 тисяч осіб.

Читайте у новому номері журналу НВ

  • Смерть активістки погрожує владі
  • Чому ВВП України росте, але повільно
  • Кремль грає в підкидного дурня на виборах в «ДНР»
Читати журнал онлайн
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/u-varshavi-radikali-hotujut-provokatsiji-pid-ukrajinskimi-praporami-posolstvo--2506251.html”