Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

У Харкові протестують через відсутність опалення. Тепла немає в 62 будинках

Протягом останнього року у Харкові відремонтували 40 км теплових мереж, заявив заступник міського голови Руденко

Під будівлею Харківської міської ради 16 листопада зібралося приблизно 30 харків’ян, у яких досі немає опалення, повідомляє 057.ua.

До мітингувальників вийшов заступник мера Харкова Андрій Руденко. "У роботі 30 будинків, їх сьогодні під’єднають", – цитує Руденка видання.

Депутат Харківської обласної ради Дмитро Булах заявив, що необхідно розробити цільову програму, щоб "уникнути такого колапсу", оскільки йдеться про сотні будинків без тепла.

На сайті Харківської міської ради інформують, що станом на 7 листопада в Харкові тепло подали до 96% житлового фонду комунальної форми власності.

Як зазначила в ефірі "112 Україна" кореспондентка телеканала, станом на 15 листопада без опалення в Харкові було приблизно 200 будинків. Цього дня люди блокували трамвайні колії. 16 листопада без опалення залишається 62 будинки.

За словами кореспондентки, Руденко заявив мітингувальникам, що протягом останнього року в Харкові відремонтували 40 км теплових мереж.

У НАК "Нафтогаз України" заявляли 13 листопада, що не мають можливості надати номінації на газ 22 теплопостачальним підприємствам із дев’яти регіонів України, зокрема 12 великим.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-u-harkovi-protestujut-z-za-vidsutnosti-opalennja-tepla-nemaje-v-62-budinkah-509369.html”