Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

"Cвято щастя" у ТРЦ Гулівер

Веселі конкурси, різноманітні розіграші, цікаві майстер-класи для дітей та дорослих. Цими вихідними у торговельно-розважальному центрі «Гулівер» відвідувачі насолоджувалися Святом щастя

Малеча разом із батьками старанно виготовляли янголів щастя та яскраві дерева. Всі бажаючи змогли долучитися до святкової тематики свята. Адже майстри аквагриму охоче перетворювали маленьких відвідувачів у янголят. А майстри з плетіння кіс, робили віртуозні зачіски. Також у цей день, кожен охочий зміг абсолютно безкоштовно відправити своїм близьким листівку із побажанням щастя. Та зробити фото у доволі незвичайній фото зоні. Атмосферу свята підтримували концертною програмою за участю відомих українських співаків.
<
Фіналом Свята Щастя став розіграш романтичної подорожі на двох від акції «Подаруй щастя». Переможем якої став Олександр Холодов. Хлопець ще не визначився кого візьме із собою на відпочинок дівчину чи маму.
Подібні акції досить часто проходять у торговельно-розважальному центрі «Гулівер». Тут відвідувачі можуть не лише зробити шопінг для всієї родини, а й отримати гарний настрій та подарунки.