Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

У Броварах родина просить небайдужих допомогти в реабілітації сина з ДЦП (ФОТО)

Інна та Антон Науменки Інна та Антон Науменки

Родина Науменків з Броварів просить небайдужих долучитися до збору коштів на лікування 8-річного Антона, який через ДЦП має серйозні проблеми зі здоров’ям


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку Інни Науменко-Спашиби у Facebook.


Виданню "Трибуна Бровари" жінка повідомила, що двійнят, Анастасію та Антона, вона народила тільки у 42 роки.


Проте пологи були складними, а діти народилися в спосіб кесаревого розтину. Тоді ж лікарі й повідомили, що у Антона, через асфіксію при народженні, можуть у подальшому виникнути проблеми зі здоров’ям.


Перші ознаки хвороби виникли у сім місяців, коли хлопчик не зміг нормально сидіти. Після обстеження лікарі поставили дитині невтішний діагноз: ДЦП, спастична диплегія (деформація хребта, суглобів, більшою мірою враження обох ніг), розумова відсталість.


Однак Інна, яка втратила в автотрощі свою першу сім’ю – чоловіка та дитину, навіть не збиралася приймати такий вирок лікарів, і розпочала боротьбу за здоров’я та повноцінне життя сина.


Після непосильних занять Антон почав робити перші успіхи, а в два роки він вже почав повзати. У пошуках спеціалістів із реабілітації для дитини, батьки об’їхали всю країну.


Щоб поставити хлопчика на ноги, кожні три місяці в родині Науменків збирали на реабілітацію всі заощадження. Однак ціни постійно зростають, а родина вже не може самостійно зібрати необхідну суму. Інна не працює, бо доглядає за хворим сином, а її чоловік, який очолює ОСББ у своєму будинку, самотужки зібрати 19 тис грн на чергову реабілітацію, яка буде вже у лютому 2019 року – не в силі.


Саме таку суму виставили за черговий курс у Борисполі в центрі реабілітації дитини "Вікторія", де два останні роки і лікується Антоша.


Пропустити реабілітацію – втратити попередні здобутки, а це – зробити крок назад. А Антончик через біль крокує тільки вперед, тож через 7 років наполегливої праці пішов!


Місяць тому Антоші виповнилося 8 років. Попри прогнози лікарів, хлопчик зростає розумником: має гарну пам’ять, багато читає, цитує вірші, як справжній профі розуміється на комп’ютері. Антоша вчиться в 2 класі ЗОШ №6, і його одна із найзаповітніших мрій – затанцювати із сестричкою на своєму випускному. Для цього в нього попереду 8 років наполегливої праці та велике бажання. Задля здійснення своєї мрії він і терпить біль.


Невдовзі в кожну родину завітає Святий Миколай – чарівник, який виконує дитячі побажання. Та його чари діють тільки за спільної підтримки. І якщо кожен із нас покладе до чарівного мішка Святого Миколая хоча б крихту, світ стане добрішим від Антошиних посмішок.


Картка Приватбанку: 4149 49 91 1894 2398 (Науменко Інна Анатоліївна).

Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2018/12/06/u-brovarah-rodina-prosit-nebajduzhih-dopomogti-v-reabilitaciyi-sina-z-dcp-foto/”