Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Кім Чен Ин розповів про очікування від зустрічі з Трампом


Лідер Північнокорейської народної республіки Кім Чен Ин висловив сподівання, що друга зустріч з президентом США Дональдом Трампом принесе результат, який "знайде відгук у міжнародного співтовариства", заявивши про це після своєї поїздки да Пекіну, повідомляє Reuters.

Кім Чен Ин сказав, що сподівається на розуміння тієї проблеми, яку відчуває Пхеньян, і що зацікавлені сторони вживуть заходів для того, щоб вирішити питання денуклеаризації Корейського півострова.

16 листопада 2018 року віце-президент США Майк Пенс заявив, що зустріч президента США Дональда Трампа з північнокорейським лідером Кім Чен Ином відбудеться у 2019 році. Під час зустрічі американський президент буде наполягати на складанні конкретного плану дій Пхеньяну з денуклеаризації Корейського півострова.

Нагадаймо, що 12 червня 2018 року в Сінгапурі відбулася історична зустріч президента США Дональда Трампа та лідера Північної Кореї Кім Чен Ина, за підсумками якої сторони підписали спільну декларацію про перезавантаження двосторонніх відносин і денуклеаризацію Корейського півострова. Крім того, США беруть на себе зобов’язання забезпечити безпеку КНДР. Тим не менш, санкції проти Кореї поки залишаються чинними.

Детальніше про саміт США та КНДР читайте в матеріалі Віктора Константинова "Сінгапурський саміт: історична віха чи тимчасовий перепочинок?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/kim-chen-in-rozpoviv-pro-ochikuvannya-vid-zustrichi-z-trampom-299131_.html”