Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Людство вперше отримало сигнал від позаземних цивілізацій: це послання

Астрономи повідомили деталі загадкових сигналів, вони виходять від далекої галактики. Сигнали зафіксував телескоп, який знаходиться Канаді.

Точне походження сигналів до сих пір не визначено. Серед 13 швидких радіоімпульсів, які назвали FRB, був один незвичайний сигнал, який постійно повторювався. Він изходя з одного і того ж джерела, який був розташований на відстані в 1,5 мільярда світлових років (до 10 трильйонів кілометрів).Сигнал спійманий: NASA почали пошуки джерела життя на найдавнішому астероїді

Такий імпульс був зафіксований в історії лише одного разу іншим телескопом.

Інгрід Стейрс, астрофізик з університету Британської Колумбії, повідомила, що якщо є ще один такий сигнал, можна припустити, що там їх може бути ще більше. При великій кількості джерел, які доступні для вивчення, ми можемо зрозуміти ці космічні таємниці: звідки вони і що їх викликає. Телескоп в даному університеті в Канаді став працювати тільки в 2017 році. І з цього часу він вже зафіксував 13 радиоимпульсов і, зокрема, той, що постійно повторюється.Невже прибульці? Вчені з’ясували, що хтось блокує таємничі сигнали з космосу

Є кілька припущень, звідки ці сигнали можуть відбуватися. Зокрема, від нейтронної зірки з досить сильним магнітним полем. По мимо цього, сигнали може випромінювати інопланетний космічний корабель. Але ці припущення не були підтверджені вченими.

Нейтронна зірка


Як повідомлялося до цього, орбітальна обсерваторія «Хаббл» відкрила надзвичайно яскраву і велику чорну діру в ранньому Всесвіті, яка досягла неможливо великої маси всього через 850 мільйонів років після Великого Вибуху.


Нагадаймо, що астрономи зафіксували загадкове вітання з космосу. Вченими було зареєстровано загадкове оповіщення, яке дійшло до Землі із сузір’я Діви. Дивна подія сколихнула громадськості і спантеличило співробітників університету Пуерто-Ріко.

Як повідомляв раніше " Знай.uа", нам постійно брехали: що насправді означає сигнал "SOS". Одне з найпопулярніших "слів" в азбуці Морзе — SOS. Його склад: 3 точки, 3 тире, 3 точки. Це універсальний сигнал лиха. Вважається, що SOS розшифровується як "врятуйте наш корабель" або "врятуйте наші душі". Насправді, це не зовсім так. По суті, у "SOS" взагалі немає ніякого значення.

Також " Знай.uа " писав про те, що таємничий сигнал з космосу поставив вчених на вуха.

Джерело статті: “https://znaj.ua/science/202380-lyudstvo-vpershe-otrimalo-signal-vid-pozazemnih-civilizaciy-ce-poslannya”