Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Анна і Марія Музичук та Василь Іванчук зіграють на шаховому фестивалі

Анна і Марія Музичук та Василь Іванчук зіграють на шаховому фестивалі

22 січня у Гібралтарі стартує традиційний шаховий фестиваль – Tradewise Gibraltar chess festival, в програму якого, поряд з іншими змаганнями, входить найсильніший за складом Мастерс.

На головний турнір, який пройде за швейцарською системою в десять турів, заявилися 244 гравця, серед них 120 гросмейстерів.

Україну в Гібралтарі представлятимуть найсильніші вітчизняні шахісти – випускники Львівського державного університету фізичної культури Василь Іванчук, Анна і Марія Музичук, а також Павло Ельянов, Наталія Букса і Наталія Жукова, повідомляє ldufk.edu.ua.

Переможцями в Гібралтарі раніше ставали українці Захар Єфименко (2005 рік) і Василь Іванчук (2011), а кращими серед жінок – Наталія Жукова (2010), Марія Музичук (2014 року) і Анна Музичук (2016).

Шаховий фестиваль Tradewise Gibraltar chess festival – 2019 завершиться 31-го січня. Саме в останній день першого місяця Нового року визначаться переможці та призери змагання.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/3295692/anna-i-mariya-muzichuk-ta-vasilj-Ivanchuk-zigrayutj-na-shahovomu-festivali/”