Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Кейт Міддлтон приголомшила яскравістю образу під час візиту до Королівського театру

Тільки вчора дружина принца Вільяма Кейт здійснила свій перший сольний вихід у цьому році, як вже сьогодні низка офіційних візитів продовжилася.

Герцогиня Кембрижська відвідала Королівський оперний театр в Ковент-Гардені.

Проте якщо для вчорашнього зобов’язання, в рамках якого Кейт потрібно було змайструвати шпаківню, приготувати піцу і посадити рослини, вона вибрала досить стриманий і перш за все комфортний образ, то у театрі вона з’явилася в більш елегантному та дуже яскраваму вбранні.

Для візиту дружина принца обрала костюм пурпурно-фіолетового кольору від Oscar de la Renta, чорні щільні колготи та чорні лакові туфлі із золотою брошкою від Rupert Sanderson.

Під час перебування у театрі Кейт запросили до гардеробної театру, де їй розказалиь про роботу відділу, показали матеріали, які використовуються під час роботи а також познайомили з відомими танцівниками Королівського балету.

Кейт Міддлтон
Кейт Міддлтон_2

Варто зазаначити, що герцогиня Кембриджська є великою прихильницею балету і Королівський театр відвідує вже не вперше. Свою любов до цього виду мистецтва вона вже передала дочці, принцесі Шарлотті, яка дуже любить танцювати.

Кейт Міддлтон_3

Нагадаймо, нещодавно у ЗМІ з’явилась інформація, що терористи підбурюють фанатиків отруїти герцогиню Кембриджську.Джерело статті: “https://tsn.ua/glamur/keyt-middlton-prigolomshila-yaskravistyu-obrazu-pid-chas-vizitu-do-korolivskogo-teatru-1281507.html”