Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Підозрюваний в організації вбивства Гандзюк заявив, що не має стосунку до справи – адвокат

Гандзюк померла 4 листопада 2018 року

Кримінальний авторитет Олексій Левін, якого слідство вважає головним фігурантом справи про вбивство співробітниці Херсонської міськради Катерини Гандзюк, заявив, що не має стосунку до цієї справи. Про це 29 січня "Радіо Свободі" повідомив адвокат підозрюваного Михайло Величко.

"Левін не має жодного стосунку до підготовки і здійснення цього злочину. За словами мого підзахисного, яким у мене немає підстав не вірити, він не був знайомий із Катериною Гандзюк і ніколи з нею не зустрічався", – сказав захисник.

31 липня 2018 року Гандзюк облили сірчаною кислотою в Херсоні. 4 листопада вона померла в одній із київських лікарень.

У серпні заарештували ймовірного організатора нападу Сергія Торбіна, Володимира Васяновича, В’ячеслава Вишневського, Віктора Горбунова і Микиту Грабчука, який, за версією слідства, облив активістку кислотою. Вони є учасниками бойових дій на сході України у складі добровольчих формувань.

Васяновича, Вишневського та Горбунова згодом відпустили під домашній арешт.

У листопаді заарештували помічника нардепа від Блоку Петра Порошенка Миколи Паламарчука Ігоря Павловського. Його підозрюють у переданні грошей Торбіну.

У грудні генеральний прокурор України Юрій Луценко назвав Левіна головним фігурантом справи. За словами глави ГПУ, бізнесмен, який відсидів у в’язниці за причетність до нападів і вбивств таксистів у Херсоні, виїхав із країни в день, коли поліція провела перші арешти у справі Гандзюк.

Нардеп Мустафа Найєм стверджує, що Левін перебуває в Домініканській Республіці.

В Україні Левіна оголосили в розшук.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/pidozrjuvanij-v-organizatsiji-vbivstva-gandzjuk-zajaviv-shcho-ne-maje-vidnoshennja-do-spravi-advokat-698194.html”