Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Суд арештував чоловіка, який з мачете напав на поліцейських у Калуші

Калуський районний суд Івано-Франківської області заарештував місцевого жителя, підозрюваного в обстрілі радіостанції і нападі на поліцейських.


Про це повідомляє 11 лютого прес-служба суду.


За даними слідства, підозрюваний, перебуваючи в стані алкогольного і наркотичного сп’яніння, здійснив 15 пострілів із пневматичної рушниці у вікно приміщення студії радіо 107.4 ФМ (було пошкоджено склопакет).


Зазначається, що чоловік втік з місця пригоди, а пізніше під час затримання працівниками поліції напав на оперативного працівник з ножем типу мачете, цілячись у голову.

21e 678

Поліцейський отримав різану рану правої половини обличчя та правого передпліччя.


Слідчий суддя Калуського міськрайонного суду Олександра Кардаш задовольнила клопотання прокуратури та постановила застосувати до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів.


"Враховуючи, що злочин було вчинено із застосуванням насильства розмір застави в такому випадку не визначався", – пояснюють у суді.


Чоловіку загрожує позбавлення волі на строк понад 10 років або довічне позбавлення волі.


Нагадаємо:


  • 8 лютого в Калуші Івано-Франківської області 31-річний чоловік обстріляв місцеву радіостанцію і під час затримання поранив патрульного поліцейського.


Джерело статті: “https://www.pravda.com.ua/news/2019/02/11/7206330/”