Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

У футбольній Прем’єр-лізі-18/19 сьогодні було зіграно три заключні матчі 21-го туру

Після «сухої» на голи суботи, наступного ігрового дня, тобто сьогодні, 10 березня, лідери порадували глядачів різнобарв’ям забитих м’ячів на будь який смак.

Перебіг подій на полі в матчах «Шахтар» — «Карпати» та «Динамо» — «Арсенал-Київ» розвивався за майже схожим сценарієм, повідомляє офіційний сайт Прем’єр-ліги. Ще до перерви лідери чемпіонату вирішили питання щодо переможця протистояння.

У Харкові «гірники», які в семи останніх матчах з «Карпатами» жодного разу не втрачали очок, не залишили шансів супернику і цього разу. Ще до перерви три м’ячі побували у воротах львів’ян. Без головного голеадора Мар’яна Шведа, який травмувався, гостям в нападі бракувало гостроти, а старань француза Йода виявилося замало навіть на гол престижу. Після перерви захист львів’ян не став менше помилятися, тож ще два м’ячі побували у воротах Пенькова.

У Києві ж динамівці були ще безжальнішими до свого суперника. Й на класі лише до перерви забили чотири рази. Після перепочинку за комфортного рахунку вже можна було й не форсувати подій, тож у спокійному руслі підопічні Олександра Хацкевича довели матч до закономірної розгромної перемоги й у піднесеному настрої можуть готуватися до повторного матчу з «Челсі» в Лізі Європи.

А тепер про заключну гру 21-го туру «Олександрія» – «Олімпік». Наприкінці 2018 року був період, коли «Олександрія» вийшла на друге місце в таблиці. Сьогодні команда з Кіровоградщини вже на дев’ять очок відстає від лігочемпіонської сходинки, а четверта в таблиці «Зоря» тримається на відстані шести залікових пунктів…

Заключний матч 21-го туру міг закінчитися з таким же результатом, як стартові три. Втім, цього разу, на противагу суботнім поєдинкам, глядачі побачили хоч і нічию, зате гольову.

Рахунок був відкритий господарями поля в заключній 15-хвилинці, а до того рваний щодо темпу й дуже напружений матч не відзначався великою кількістю гольових епізодів. Частіше атакували олександрійці, проте реальніший шанс забити не використали гості.

Після того, як рахунок став 1:0, підопічні Шарана двічі могли збільшити його, однак… Понад те: господарі поля ще й отримали перевагу, коли Тейшейра заробив два попередження. Втім, до честі «Олімпіка», команда знайшла в собі сили не здатися.

Більше того: зрівнявши рахунок, підопічні Шевчука були близькі до того, щоби вирвати перемогу. Хоча гостьова нічия з третьою командою чемпіонату, здобута в меншості, – чудовий результат.