Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Погода на Київщині та у столиці 16-го березня

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

На Київщині та в столиці, 16 березня, очікується різка зміна погоди. Температура повітря буде становити 0⁰…+2⁰ вночі, а вдень +6⁰…+8⁰. Вітер поверне з півдня на захід і буде мати швидкість 3-4 метри за секунду. Небо щільно затягнеться купчастими хмарами з яких можливі опади у вигляді дрібного дощу. Можливий слабкий туман


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".


На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) прогнозується тепла, але дощова погода. Стовпчики термометрів вдень досягнуть +8⁰, а вночі будуть +2⁰. Пориви вітру до 4 метрів за секунду.


На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) також очікується зміна синоптичної ситуації. Температура повітря буде 0⁰…+2⁰ вночі та +7⁰…+8⁰ вдень. Протягом дня хмарно та дощ.


Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.


У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) температура навколишнього середовища становитиме 0⁰…+2⁰ вночі та +7⁰…+8⁰ вдень. Вітер західний із поривати до 6 метрів за секунду. Прогнозується дощ.


На заході області (Фастівський та Макарівський райони) вихідний день зіпсує дощ, але буде тепло. Температурні показники приземного шару атмосфери коливатимуться в межах +6⁰…+7⁰ вдень та 0⁰…+2⁰ вночі. Швидкість вітру 1-3 метри за секунду.


На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) хмарно, але тепло. Температура повітря +1⁰…+2⁰ вночі, а вдень +8⁰…+9⁰. Пориви вітру до 4 метрів за секунду. Очікується дощ.


В Києві у суботу протягом дня буде хмарно, проте можливі прояснення. Повітря вдень прогріється до +7⁰…+8⁰ вдень та 0⁰…+3⁰ вночі. Вранці можливий слабкий туман. В обідній час велика ймовірність випадання опадів. Вітер західний із поривами до 6 метрів за секунду.Протягом дня можливі зміни.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/03/15/pogoda-na-kiyivshini-ta-u-stolici-16-go-bereznya/”