Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Український чемпіон світу з біатлону пропустить естафету

Капітан збірної України з біатлону Дмитро Підручний не братиме участі в естафеті чемпіонату світу в шведському Естерсунді. Раніше наш спортсмен завоював "золото" світової першості в гонці переслідування.

Тренер української збірної Юрай Санітра ухвалив рішення не включати його до складу на гонку 16 березня.

"У мене дуже багато аргументів, чому в естафеті не буде стартувати Діма. Він був готовий і хотів бігти, але я прийняв таке рішення. За тією інформацією про його фізичний стан, яка у мене є, і виходячи з тактики на цей чемпіонат, естафету йому краще пропустити. У Підручного вже за спиною чотири важкі старти, в яких він далеко заходив за кордон своїх фізичних можливостей", — цитує наставника нашої команди офіційний сайт Федерації біатлону України.

Дмитро Підручний

Дмитро Підручний

IBU

Новини
Біатлоніст збірної Росії зганьбився на ЧС, по-дурному позбавивши себе медалі

Санітра вирішив поберегти чемпіона світу, оскільки значне перевантаження може коштувати спортсмену надто дорого.

"Кар’єра у Підручного не закінчується на цьому сезоні. І я не хочу допустити помилку, щоб перевантажити його так, що він буде з цього стану виходити дуже довго. Упевнений, що ті спортсмени, які отримали можливість виступити, зроблять все для того, щоб завтра зайняти якомога вище місце. Підручний сьогодні і завтра буде проводити легкі тренування і готуватися до мас-старту", — розповів про свої плани тренер.

У суботній естафетній гонці в складі чоловічої збірної виступлять Артем Прима, Сергій Семенов, Артем Тищенко та Руслан Ткаленко.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українці Анаcтасія Меркушина та Дмитро Підручний увійшли в топ-5 одиночній естафети на чемпіонаті світу з біатлону в шведському Естерсунді. Наші спортсмени випередили росіян.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "чемпіонат світу з біатлону" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/biathlon/ukrainskij-chempion-svitu-z-biatlonu-propustit-estafetu.htm”