Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Вкрадені телефони, перфоратор і паяльник: кримінальна хроніка Херсонщини

Вкрадені телефони, перфоратор і паяльник: кримінальна хроніка Херсонщини

У середу, 11 квітня, до підрозділів Національної поліції в Херсонській області надійшли 566 заяв і повідомлень, серед яких 123 заяви з ознаками кримінального правопорушення.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.

Зареєстрована одна дорожньо-транспортна пригода з потерпілими, в результаті якої був травмований один чоловік. За порушення Правил дорожнього руху працівники районних підрозділів поліції та управління патрульної поліції склали 113 адміністративних протоколів, із них 8 – за керування транспортним засобом у нетверезому стані.

В Генічеський відділ поліції звернулась 45-річна жінка. Вона розповіла, що залишила на 10 хвилин свій автомобіль незамкненим. Цим скористався невідомий злодій та викрав із салону мобільний телефон заявниці «iPhone». За даним фактом проводиться перевірка.

В чергову частину Корабельного відділення поліції зателефонувала 40-річна мешканка мікрорайону «Корабел». Жінка розповіла, що на території школи №57 невідомий зловмисник викрав у 7-річного сина заявниці мобільний телефон. Проводиться перевірка.

В Новокаховський відділ поліції звернувся 27-річний чоловік. Він розповів, що вночі невідомий злодій розбив вікно у приміщенні, де проводяться ремонтні роботи, та викрав зварювальний апарат, перфоратор і паяльник. За даним фактом проводиться перевірка.Джерело статті: “http://vgoru.org/index.php/template/novini-khersonshchini/item/40586-vkradeni-telefony-perforator-i-paialnyk-kryminalna-khronika-khersonshchyny”