Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Поруч із будинком Зеленського в Києві зі стріляниною взяли банду кілерів

Поруч із будинком Зеленського в Києві зі стріляниною взяли банду кілерів
Поруч із будинком Зеленського в Києві зі стріляниною взяли банду кілерів

На Київщині у понеділок, 15 квітня, правоохоронці затримали озброєну групу з трьох осіб, вилучивши у них зброю та боєприпаси.

Як стало відомо, спецоперація пройшла недалеко від котеджного містечка “Маєток”, де проживає кандидат у президенти України та шоумен Володимир Зеленський.

Бандити готувалися стріляти з великокаліберного кулемета. Прес-служба Міністерства внутрішніх справ повідомляє, що злочинці “планували особливо тяжкий злочин”.

При цьому генеральний прокурор України Юрій Луценко на сторінці в Facebook написав, що затримані, попередньо, є виконавцями замаху на львівського кримінального авторитета і їхній злочин пов’язаний із замахом на львівського бізнесмена Богдана Копитка.

“За попередніми даними, зазначена група готувала фізичну ліквідацію львівського кримінального авторитета на замовлення невстановлених наразі осіб-жителів Львівської області як помсту за замовлення організованого замаху на вбивство 29.08.2016 львівського бізнесмена Богдана К.” – написав генпрокурор.

Луценко також повідомив, що під час затримання злочинці чинили збройний опір.
Відзначимо, раніше Володимир Зеленський відмовився від поїздок на велосипеді з міркувань безпеки. “Ви хочете, щоб мене “грохнули”?” – заявив він.
Нагадаймо, 29 серпня 2016 року в Старому Селі Львівської області підірвали автомобіль бізнесменаБогдана Копитка, який, за даними поліції, є досить відомим у кримінальних колах Львівщини.

Вибуховий пристрій, на якому підірвалася машина, було закладено під дорожнє покриття.

У результаті події загинули три охоронці бізнесмена. Підозрювані у злочині були затримані у вересні.

Одного з підозрюваних, Дмитра Гаврилюка, у 2017 році випустили під заставу в 1,5 млн гривень.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/298051-poruch_iz_budinkom_zelensjkogo_v_kijevi_zi_striljaninoju_vzjali_bandu_kileriv”