Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

У Луганській області викрили 11 фактів незаконного використання радіочастотного ресурсу

У 2018-2019 роках на Луганщині було викрито та припинено 11 фактів незаконного використання радіочастотного ресурсу у районі проведення операції Об’єднаних сил.


Про це повідомляє прес-служба Луганської військово-цивільної адміністрації.«У 2018-2019 роках у Луганській області співробітники СБУ викрили та припинили одинадцять фактів незаконного використання радіочастотного ресурсу у районі проведення операції Об’єднаних сил», – йдеться в повідомленні.


Така діяльність порушує встановлені правила використання радіочастотного ресурсу та створює передумови для блокування або шкоди процесу обробки інформації, яка передається в мережах електрозв’язку, у тому числі, у радіомережах військових підрозділів та правоохоронних органів України в районі проведення ООС, зазначили у ВЦА.


«У Попаснянському, Новоайдарському районах, містах Щастя й Сєвєродонецьк оперативники спецслужби виявили факти використання радіостанцій та антенного обладнання при наявності прострочених ліцензій або взагалі без них, ведення радіопереговорів у районах, не передбачених ліцензійними умовами», – зазначено в повідомленні.


Крім того, для недопущення негативних наслідків з порушниками встановлених правил користування ресурсом проводиться роз’яснювальна робота.


«Мешканця Старобільська, який нелегально використовував радіоелектронний засіб та спричинив блокування інформації в мережі органів влади, правоохоронних органів та військових підрозділів, у минулому році притягнено до кримінальної відповідальності. Радіообладнання конфісковано у прибуток держави», – проінформували у ВЦА.


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/04/16/u_luganskiy_oblasti_vykryly_11_faktiv_nezakonnogo_vykorystannya_1552677”