Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Разумков розповів, як Порошенко нашкодив Зеленському після виборів

Навіть усвідомивши свою поразку Володимиру Зеленському у другому турі, чинний президент Петро Порошенко не може гідно піти з посади

21 квітня українці проголосували за нового лідера країни. Дмитро Разумков, політтехнолог команди Зеленського, розповів про маніпуляції практичне колишнього президента на своїй сторінці в Facebook. Поки ЦВК рахує голоси, Петро Порошенко продовжує шкодити конкуренту.

«Йдучи йди», — звернувся експерт до глави держави. Він нагадав, що Петро Порошенко після оголошення екзит-полів визнав свою поразку і вибору українців. Нерозумно було б цього не зробити, адже Володимир Зеленський відірвався майже в три рази. Незважаючи на це, гарант «продовжує набирати в черпачок коричневу рідину і виливати її за комір Володимиру Олександровичу. Це унікальний випадок, коли у влади не винні «папєрєднікі», а «наступники», які ще навіть не приступили до виконання своїх обов’язків», — підкреслив Дмитро Разумков.

За словами політтехнолога, першим «черпачком» бруду в бік Володимира Зеленського стало рішення суду за націоналізацію «Приватбанку». Він нагадав, що Петро Порошенко довго хвалився судовою реформою. Але тепер його рішення визнали незаконним.

«Виходячи з цього є чотири варіанти, або хтось з «кураторів АП по судах» домовився з Коломойським, або так підклали свиню новому президенту, або ніхто систему не зміг до кінця реформувати, і вона така як була, або націоналізація була здійснена з порушеннями процедур. Питання: при чому тут Зеленський?» – поцікавився Дмитро Разумков.

Другим «черпачком» стали натяки Петра Порошенка, мовляв, українцям необхідно захищати європейський вибір України від «реваншистів». Представник Зеленського зазначив, що комік обламав спроби президента виставити власних спаринг-партнерів: «Треба захищати від корупції, від схем, від кумівства, від мародерства в армії, від багато ще чого. А ось з вектором розвитку країни все зрозуміло – це шлях у Європу, і тут Україна зробила своє остаточне рішення».Джерело статті: “http://povin.com.ua/191582-23-04.html”