Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Збірна України з футболу виграла молодіжний чемпіонат світу

Збірна України з футболу виграла молодіжний чемпіонат світу U-20.

У фінальному поєдинку, який проходив 15 червня в польському Лодзі, українці обіграли однолітків з Південної Кореї з рахунком 3:1.

Корейці першими відкрили рахунок уже на 5 хвилині, реалізувавши пенальті після фолу українського захисника. Відзначився Лі Кан Ін, який грає за "Валенсію".

На 34-й хвилині "динамівець" Владислав Супряга зрівняв рахунок, забив м’яч у ближній кут воріт корейців, а на 52-й хвилині вивів збірну вперед.

Остаточний рахунок на 89-й хвилині встановив ще один "динамівець" Георгій Цітаішвілі.

Нагадаймо, на груповій стадії чемпіонату українці перемогли США (2:1), Катар (1:0) і зіграли внічию з командою Нігерії (1:1). В 1/8 фіналу українці розгромили збірну Панами (4:1), у чвертьфіналі обіграли команду Колумбії (1:0), а в півфіналі — італійців (1:0).