Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Держбюджет недоотримав 50 млрд грн – Рахункова палата

Гроші повинні були надійти від прибутку, державних позик і грошей від приватизації державного майна.

За період з січня по травень 2019 року план надходжень загального фонду державного бюджету недовиконано на 50,2 мільярда гривень.

Про це заявив глава Рахункової палати Валерій Пацкан, передає прес-служба відомства в четвер, 20 червня, пише «Слово і Діло».

«У результаті недонадходження доходів, державних позик і коштів від приватизації державного майна, план надходжень загального фонду держбюджету в січні-травні недовиконаний на 50,2 мільярда гривень», — йдеться в повідомленні.

Він зазначив, що серед причин невиконання плану доходів можна назвати коливання курсу гривні і завищення плану надходжень акцизного податку з вироблених в Україні тютюну і тютюнових виробів.

Пацкан також звернув увагу, що значне невиконання плану надходжень від приватизації державного майна вже стало звичним.

«У першому кварталі воно склало 5,9 млрд грн, або 97%. Це збільшує ризики ненадходження цих коштів в затверджених на 2019 обсягах. Провал великої приватизації не може бути компенсований успіхами малої, про які ми чуємо звідусіль», — зазначив Пацкан.

Як повідомлялося раніше, Україна зробить добровільний внесок в ОАД.

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2019/06/20/novyna/ekonomika/derzhbyudzhet-nedootrymav-50-mlrd-hrn-raxunkova-palata”