Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Суддю з Криму визнали винною у державній зраді, їй дали 12 років заочноГенеральна прокуратура України повідомляє про заочне засудження до 12 років позбавлення волі і конфіскації майна судді з анексованого Росією Криму.


За повідомленням, рішення щодо судді Апеляційного суду АР Крим, ім’я якої не повідомляють, 11 липня ухвалила колегія суддів Святошинського районного суду Києва в порядку спеціального судового провадження.


Її визнали винною у державній зраді, повідомляє Радіо Свобода.


«У ході розслідування і судового розгляду встановлено, що громадянка України Р., будучи суддею зазначеного суду, умисно з березня 2014 року по 2017 рік забезпечила становлення і зміцнення окупаційної влади Росії шляхом безпосередньої участі в утворенні й функціонуванні незаконно створених російських окупаційних органів на тимчасово окупованій території України (АР Крим), а також виконання функцій представника окупаційної судової влади держави-агресора з метою недопущення контролю української влади на території АР Крим», – заявляють у ГПУ.


У відомстві додали, що це вперше від початку російської агресії «кримського суддю-зрадника» позбавленно волі з конфіскацією всього належного майна.


Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму Росією навесні 2014 року незаконними і засудили дії Москви. Країни Заходу запровадили економічні санкції. Росія заперечує анексію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».


Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/suddyu-z-krimu-viznali-vinnoyu-u-derzhavn-i-zrad-i-dali-12-rok-v-zaochno”