Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Кількість тварин на планеті зменшилася удвічі

У Всесвітньому фонді дикої природи (WWF) повідомили, що за останні 50 років кількість тварин, що живуть у лісах, зменшилася вдвічі.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє DW.


За даними WWF, найбільш ураженими категоріями тварин дослідники називають амфібії, наприклад, жаб, ссавців, мавп і лісових слонів. Причиною скорочення тварин є втрата середовища проживання.


“Зменшення біологічного різноманіття в світових лісах – це застереження”, – заявив член ради WWF Крістоф Генріх.


Також за словами Генріха, наслідки вимирання тварин можуть негативно вплинути на здатність лісів зберігати парникові гази, і це призведе до жорсткої кліматичної кризи.


Нагадаймо, раніше Всесвітній фонд дикої природи (WWF) заявляє про шосту хвилю масового вимирання тварин на планеті. За інформацією експертів, це перша хвиля загибелі, яку викликали не природні катаклізми, а діяльність людини. Так, починаючи з 1970-х років людство знищило 60% видів ссавців, птахів, рептилій і риб на планеті.


Раніше в Києві на одному з озер в районі Дарницького вокзалу помітили рідкісного птаха з півострова Ямал – казарку червоноволу. Експерти припустили, що птах покинув якийсь із звіринців, оскільки її природна популяція знаходиться зараз в місці свого гніздування – на північних півостровах Таймир, Ямал і Гидан. В Україні ці гуси бувають тільки взимку на узбережжі Чорного моря.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/08/13/kilkist-tvarin-na-planeti-zmenshilasya-udvichi/”