Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Потрібно рухатися далі. Зеркаль заявила, що закінчує роботу в МЗС

НВ

Зеркаль поки що не говорить про подальші плани

НВ


Заступниця міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль заявила, що має намір завершити свою роботу в МЗС.

Про це вона повідомила в інтерв’ю BBC Україна.

Зеркаль висловила переконання, що "відпрацювала усі свої завдання" за п’ять років, протягом яких вона займала свою посаду.

"Сьогодні виповнюється п’ять років, як я був призначена на цю посаду на засіданні Кабміну. І за ці п’ять років мені разом з колегами вдалося виконати всі завдання, які я ставила перед собою, які були перед Міністерством закордонних справ у тих площинах, де я працювала", — наголосила заступниця міністра.

За її словами, зараз перед нею стоїть завдання "визначитися щодо процедурних питань у арбітражі по моряках".

"І, думаю, цим я буду завершувати свою каденцію в МЗС. Треба рухатися далі", — сказала Зеркаль.

Водночас вона не стала розповідати про плани на майбутнє, сказавши лише, що не має наміру працювати у якомусь з українських посольств.

"Ні, я не зацікавлена залишати країну. Я вважаю, що в Україні є багато завдань, які є більш цікавими, ніж робота послом. Тому буду враховувати, де буду потрібна ... або не потрібна", — заявила Зеркаль.

Читайте також:
  • Зеркаль: У мене немає жодних стосунків з Андрієм Богданом
  • Зеркаль розповіла, як МЗС планує звільнити українських моряків з полону РФ

Нагадаймо, у травні 2019 року Олена Зеркаль відмовилася від посади заступника голови Адміністрації президента. Вона заявила, що дуже любить те, чим займалася, займається і, сподівається, що і надалі буде займатися.

2 липня 2019 року повідомлялося, що після початку відпустки Павла Клімкіна Зеркаль буде тимчасово виконувати його обов’язки.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/zerkal-zibralasya-piti-z-mzs-novini-ukrajini-50037532.html”