Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Хіти тижня. "Нестримний секс і кокаїн": Російська співачка українського походження розкрила брудні подробиці свого життя (відео)

Лоліта зізналася, що підсіла на наркотики у 40 років та пустилася берега.

Відповідну заяву Мілявська зробила у випуску AGENTSHOW з Анастасією Івлєєвою, передають .

За словами Лоліти, вся проблема полягала в тому, що вона спробувала наркотики занадто пізно, коли всі вже відгуляли. "Я думаю, це звичайний злам людський. Коли все життя працюєш і життя не бачиш... Коли раптом починаєш його бачити, а воно виявляється іншим. А в цей момент, коли починаєш його бачити, ламається те, яке було для тебе вакуумом", — пояснила вона.

Таким чином, додала Мілявська, і підсаджуються на наркотики, коли приходить усвідомлення. "Ти просто думаєш: та нас*ати на всіх! І пуститися берега! І я пустилася берега в 40 років. Кокаїн, гульки — все, що завгодно. Нестримний секс", — розкрила вона подробиці.

Лоліта також додала, що до своєї залежності кількість сексуальних партнерів можна було перерахувати по пальцях. "А ось після воно вже пішло ... руки закінчилися. Перший час я рахувала. Це був безглуздий доказ собі: а що, так можна? Потім це все закінчилося. Я зрозуміла: або я себе руйнуватиму, або мені це не треба. Я вирішила, що не треба", — підсумувала Лоліта.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-nestrymnyi-seks-i-kokain-rosiiska-spivachka-ukrainskoho-pokhodzhennia-rozkryla-brudni-podrobytsi-svoho-zhyttia-video-288819.html”