Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Американська поштова компанія UPS тестує доставку вантажів безпілотними вантажівками

Американська поштова компанія UPS тестує доставку вантажів безпілотними вантажівками
newatlas.com

Одна з найбільших у США поштових компаній United Parcel Service (UPS) активно вивчає нові способи доставки, включаючи дрони і безпілотні вантажівки.

З травня цього року UPS негласно проводить польові випробування доставки за допомогою автономних фур, пише HighTech Plus з посиланням на New Atlas. За технічний бік питання відповідає стартап TuSimple – перший «єдиноріг» на цьому ринку.

Експеримент проходить на дорогах штату Арізона. Безпілотні вантажівки, в кабіні яких заради безпеки знаходяться водій та інженер, доставляють вантажі між містами Фінікс і Тусон.

Підвівши проміжні підсумки, UPS вирішила придбати частку в стартапі TuSimple. Можна припустити, що результатами експерименту компанія залишилася задоволена.

Кінцева мета UPS і TuSimple – вивести на дороги самохідні вантажівки четвертого рівня автономності – яким не потрібна присутність людини в кабіні. Це суттєво зменшить витрати компаній, а в ідеалі ще й підвищить безпеку дорожнього руху.

UPS – не єдиний партнер TuSimple. У травні цього року послугами стартапу почала користуватися Поштова служба США. Агентство запустило польові випробування доставки автономними вантажівками між Фініксом і Далласом, штат Техас.

Раніше стало відомо, що UPS планує почати доставку дронами, щоправда, лише про дрібних медичних відправлень, експрес-доставка звичайних посилок безпілотниками поки що не обговорюється.

Також читайте
Український суд заарештував російський танкер, що постачав паливо в Крим
Український суд заарештував російський танкер, що постачав паливо в Крим 19 серпня 2019, 15:29
Між Естонією та Фінляндією можуть побудувати найдовший у світі підземний туннель
Між Естонією та Фінляндією можуть побудувати найдовший у світі підземний туннель 13 серпня 2019, 20:55
«Укрзалізниця» пропонує «приватникам» виробляти та ремонтувати їх вантажні вагони
«Укрзалізниця» пропонує «приватникам» виробляти та ремонтувати їх вантажні вагони 18 липня 2019, 16:56

Джерело статті: “https://mind.ua/news/20201070-amerikanska-poshtova-kompaniya-ups-testue-dostavku-vantazhiv-bezpilotnimi-vantazhivkami”