Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

У Харкові суд змусив підопічних Авакова розпочати слідство щодо наркологів, які не встановили стан Зайцевої

У Харкові суд змусив підопічних Авакова…
Нарколог Олена Федірко

Про це на своїй сторінці у "Фейсбук" написала представник інтересів потерпілих Лариса Матвєєва, передає Depo.Харків.

Адвокатка зауважила, що до роботи експертів (і автотехніків, і судово-медичних) у справі Олени Зайцевої та Геннадія Дронова "було багато запитань як у сторони захисту Дронова, так і у потерпілих та їх представників".

Матвєєва додала, що кримінальною справою щодо експертів ХНДІСЕ ім. засл. проф. Бокаріуса займається захисник Дронова Сергій Перепелиця.

"Ми ж, як і обіцяли, подали заяву про можливе скоєння злочину експертами ХОБ СМЕ (ті, що не могли встановити стан Зайцевої). Як і очікувалося, без ухвали суду в порушення ст. 214 КПК України відомості до ЄРДР ніхто вносити не збирався. Звернулися до суду, сьогодні (11 вересня – ред.) отримали ухвалу, якою визнали протизаконним подібну бездіяльність, зобов’язали відомості до реєстру внести. Подивимося, як піде розслідування", — підсумувала Матвєєва.

Довідка Depo.Харків. Олені Зайцевій та Геннадію Дронову призначене покарання у вигляді 10 років в’язниці із позбавленням прав керувати транспортними засобами на три роки. Дронов та Зайцева оскаржили вирок, однак суд апеляційної інстанції залишив вирок в силі. Засуджені етаповані до виправних закладів.

Жахлива аварія у Харкові сталася ввечері 18 жовтня 2017 року на пішохідному переході біля виходу зі станції метро "Майдан Конституції".

Під час слухань суд оголошував у розшук нарколога Олену Федірко, яка першою оглядала Зайцеву. Жінка не змогла точно відповісти на питання, чому не вистачило біоматеріалів для аналізу та чи була Зайцева у стані наркотичного сп’яніння.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові відкрили справу проти експертів, які не змогли вирахувати швидкість Lexus Зайцевої.Джерело статті: “https://kh.depo.ua/ukr/kh/u-kharkovi-sud-zmusiv-pidopichnikh-avakova-rozpochati-slidstvo-shchodo-narkologiv-yaki-ne-vstanovili-stan-zaytsevoi-201909121027107”