Бенджамин Франклин Прежде чем советоваться с прихотью, посоветуйся со своим кошельком.

Колишній полонений каже, що уже два роки не може отримати державної допомоги

Житель окупованого бойовиками міста Шахтарськ Олексій Канарський, який пробув у полоні майже три роки, після обміну у 2017 році досі не зміг отримати державну допомогу у розмірі 100 тисяч гривень.


«У мене тоді забрали усі документи. Їх не віддали при обміні, я не знаю що з ними зробили. Тобто у мене не було жодних документів. Мені відновлювали паспорт 8 місяців. А допомогу цю можна отримати протягом півроку», – заявив він, повідомляє Громадське.


За словами колишнього полоненого, хоч він і подав усі документи, паспорт йому видали із запізненням.


«Зараз йде суд. Ми подавали вже не одну заявку і були вже навіть якісь відповіді. Щодо квартир, обіцяли дати якесь житло, була допомога. Допомагали тільки волонтери», – додав Канарський.


Раніше уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що звільнені 7 вересня українців найближчим часом отримають ID-паспорти.


Крім того, Денісова заявила, що 35 колишніх ув’язнених отримають одноразову грошову виплату в розмірі 100 тисяч гривень.


Як повідомлялося, 7 вересня між Україною та Росією відбувся обмін у форматі 35 на 35. До України повернулися 11 незаконно засуджених у РФ співгромадян, а також 24 моряки, яких Росія захопила в районі Керченської протоки у листопаді 2018 року.Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/09/12/kolyshniy_polonenyy_kazhe_shcho_uzhe_dva_roky_ne_mozhe_otrymaty_derzhavnoi_1644991”